A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради"

Навчання за Програмою СЕН «Зерна»: розвиток соціально-емоційних навичок та підтримка благополуччя дітей і педагогів».

Дата: 23.03.2025 11:28
Кількість переглядів: 16

    Фото без опису 22 березня  2025 року в межах меморандуму про взаєморозуміння між МОН і the LEGO Foundation було проведено тренінг з імплементації програми соціально-емоційного навчання «Зерна». До даного заходу були залучені педагоги 1-6 класів Старосинявської громади.

     У ході тренінгів педагоги дослідили сутність поняття «соціально-емоційне навчання», значення СЕН в освітньому процесі, компоненти соціально-емоційного навчання. Адже соціально-емоційний розвиток надзвичайно важливий для дітей сьогодення.

Разом з регіональними тренарками: Антоніною ГАЛАС, методистом Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені А.Назаренка,  Любов’ю БАЙДИЧ, заступником директора з навчально-виховної роботи комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №7 Хмельницької міської ради», Іриною КОВАЛЕНКО, вчителем Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 імені Олега Ольжича, ознайомились з сайтом «Програма «СЕН «Зерна» в Україні», комплектом методичних матеріалів програми віртуально познайомились з авторами-розробниками Програми, працівниками Гарвардської вищої школи.

     Програма «СЕН «Зерна» спрямована на розвиток соціально-емоційних навичок у дітей та педагогів, створення сприятливого освітнього середовища та підвищення психологічного благополуччя всіх учасників освітнього процесу, підвищення мотивації і результативності навчання.

     Під час інтерактивних вправ учасники мали змогу ознайомитися з інноваційними методами та прийомами роботи з дітьми, дізнатися про важливість розвитку емоційного інтелекту та набути практичних навичок для створення позитивного клімату в класі.

     У ході тренінгів педагоги практично опрацювали інструменти та вправи для розвитку емоційного інтелекту у дітей, обмінялись ідеями щодо застосування отриманих знань у своїй педагогічній діяльності.

    Бажаємо колегам продуктивного впровадження набутих знань, задоволення від співпраці з учнями та позитивних вражень від навчання!

Дякуємо нашим захисникам за можливість мирно навчатися в цей не простий для країни
час!

Фото без опису  Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису​​​​​​​Фото без опису

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора