A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради"

Онлайн-семінар з керівниками та заступниками ЗЗСО

Дата: 11.02.2022 07:55
Кількість переглядів: 21

Нам випало жити у динамічні часи – все змінюється дуже швидко, а виклики часу потребують миттєвих рішень та великої відповідальності. Відповідальності, яка лягає на плечі адміністрації навчального закладу та, зокрема, вчителя кожної освітньої галузі  в умовах реалізації нового Державного стандарту в 5 класах.

10 лютого 2022р. було проведено онлайн-семінар з керівниками та заступниками ЗЗСО за темою: «Управлінські аспекти в організації якісного освітнього процесу за новим змістом». Директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» Лариса Дацюк, зауважила, що Нова українська школа вимагає від керівників ЗЗСО оновлення змісту управлінської діяльності. Ефективна діяльність сучасного закладу освіти в умовах Нової української школи значною мірою залежить від управлінських якостей керівника та заступників і їх професійної компетентності.

Керівники, які прагнуть розвиватися та розвивати школу, перебувають у безпечному процесі впровадження змін, які можуть перевести школу на якісно інший рівень розвитку.

Консультант Центру Григорець Т.В., презентувала учасникам семінару  систему вибору вчителями-предметниками модельних навчальних програм НУШ, їх структуру та особливості застосування. Наголосила на тому, як створити дійсно ефективну навчальну програму закладу освіти.

Консультант Центру Ніколаєць В.П., звернула увагу на важливу складову НУШ – наступність початкової ланки та базової середньої у роботі з здобувачами освіти 5 класів. Це полегшить роботу у виборі вчителем навчальних програм, підручників та навчально-методичних комплектів.

На завершення роботи учасники семінару висловили свої думки та побажання, пропозиції у подальшій роботі, адже професіоналізм керівника є запорукою працездатності педагогічного колективу, добробуту учнів, спокою батьків, задоволеності соціальних замовників.


« повернутися

Вхід для адміністратора