A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради"

Семінар-практикум для професійної спільноти вчителів гуманітарного циклу за темою: «Модельні програми з мовно-літературної галузі»

Дата: 08.02.2022 15:06
Кількість переглядів: 32

Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи..

                                                                                          Шарль Луї Монтескє

        2022 рік знаковий для освіти, бо є початком роботи базової школи за новим Державним стандартом. Перед навчальним закладом, зокрема вчителем кожної галузі стоїть проблемне питання – вибору Модельної навчальної програми, навчальної програми та підручників.

        8 лютого 2022р. зідно плану роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» консультантом Центру  Григорець Т.В. та вчителем-тренером НУШ 5 клас Фірсовою Л.Б. в дистанційному форматі було проведено семінар-практикум для професійної спільноти вчителів гуманітарного циклу за темою: «Модельні програми з мовно-літературної галузі».

           Метою семінару було ознайомлення вчителів мовно-літературної галузі, які працюватимуть у цьому році в 5 класах Нової української школи, із Модельними навчальними програмами, які отримали гриф МОН і розміщені на сайтах МОН України та Інституту модернізації змісту освіти та рекомендованими підручниками відповідно до кожної із програм, щоб  полегшити вибір  педагога у визначенні власних орієнтирів.

        Пам’ятаймо, що від вчителя залежить за якою програмою, підручником він буде навчати учнів, від обраного підручника значною мірою яким буде навчання: традиційне чи інтегроване, звичне чи інноваційне, спрямоване на формування знань чи зорієнтоване на формування практичних умінь і навичок.


« повернутися

Вхід для адміністратора